Utolsó hsz: nagir
Idõpont: 11:45
 Előző oldal | Következő oldal
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.11.23. 9:06  l  #16
Továbbra sem megy jól a Norfolknak, 6-11-0-0-val állnak a konf. utolsó helyén, 4 ponttal lemaradva az utolsó előtti Binghamtontól.

Tegnap a Portlandtől kaptak egy hetest hazai jégen...

Persze néhány hiányzó itt is akad, akárcsak a nagyoknál [Friberg, Noesen, Cramarossa, Winchester] de erre a tragikus teljesítményre ez nem lehet magyarázat.

A kapusteljesítmény botrányos, a jelenleg csapatnál lévő Bobkov 84,2%-os, míg Danis 88,3%-os védési hatékonysággal rendelkezik.

A plusz-mínusz mutatók ennek megfelelően alakulnak, Blacker "vezet" -13-mal, őt szorosan követi Gagné és Yip -12-vel, de a csapat minden tagja bőven mínuszban van, egy kivétellel: McIver 0.

Pontokban Wagner vezet 10-zel, őt követi Kerdiles 9-cel, valamint Leblanc és Winchester 8-8 egységgel. 16 meccs után...

Persze ilyen szedett-vedett csapattal (közte négy PTO-s szerződéssel) nem is lehet ezt eredményesen csinálni.
Hall of Famer

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.10.26. 12:21  l  #15
Úgy tűnik, Norfolkban nem viselik jól azt, ha simán vereséget szenvednek.
94 perc büntetés, összesen hat misconducttal (O'Brien 2x, Sarault, Clark, Cramarossa, McIver), de már úgy indult a meccs, hogy Kerdiles (!) az első percben bunyózott.
Azért Cramarossa a játékkal is foglalkozott, 1+1-gyel jelentkezett.
Viszont Bobkov csak 22/27, így két meccs után csak .844-es védési hatékonysággal rendelkezik, szóval elmondhatjuk, igen botrányosan kezdte az évet.

Plusz-mínuszban is vannak szépségek: Clark -7, Gagné -7, Blacker -6 (2 meccsen, ezen a hétvégén nem is játszott), Steckel -5, Sarault -4.

Persze 6 meccs nem sok, remélhetőleg ez csak az összeszokás ideje még, és hamarost jó formába lendülnek a kicsik is.
Bár úgy nehéz lesz, ha a négy legjobb csatárból három (Friberg, Noesen, Leblanc) nem játszik.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2014.02.19. 8:09  l  #14
Ez a DSP-Rakell-Etem sor elég jól megy mostanában, bár tegnap kikaptak, de még PO helyen tanyázik a csapat!
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.20. 9:36  l  #13
John Gibson szépen kezdi első teljes profi évét: 4 start után .938 PCT és 1.88 GAA szerepel a neve mellett.

Más kérdés, hogy ezeken a meccseken az Admirals mutatója 1-1-0-2...

RW: Staubitz

Elvesztettük veretlenségünket, már ami a rendes játékidőt illeti. A Senators már az első harmadban megszerezte a vezetést Kramer góljával, amit tartottak is a harmad végéig. A második harmadra aztán elfelejtettünk talán kijönni, mert rögvest a kezdés után már 2-0 volt oda Petersson góljával. A gólhoz kellett Zibanejad szemfülessége is, aki a gólpasszt jegyezte ennél a találatnál. Egészen a 12. percig nem lőttünk kapura, ami ilyen állás mellett kicsit aggasztó. A 14. perc kezdetén azonban megtört a jég és Rickard Rakell (3) korongszerzése után visszajöttünk a mérkőzésbe. A harmadik harmadban aztán Grant góljával ismét két gólos előnyhöz jutottak a vendégek. Innentől kezdve leginkább csak beálltak védekezni, majd a vége előtt nem sokkal egy üres kapus találattal beállították a 4-1 arányú végeredményt. A gólt O'Brien szerezte.

John Gibson (29/26, 0,897%)
A mérkőzés legjobbja Andre Petersson lett.

Kisebb szünetünk lesz, majd utána BTB fogadjuk az Albanyt.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.12. 20:48  l  #11
Az eredeti hozzászólás módosítva lett a felhasználó által!

RW: Staubitz,

Kiütéses győzelmet arattunk egy divízió riválissal szemben. Elég hamar kiütöttük őket, hiszen mind az öt találatot az első harmadban lőttük. Első gólunkat Devante Smith-Pelly (2) szerezte emberhátrányból a hatodik perc végén. Ezek után először 4-3 ellen találtunk be. A gólszerző Alex Grant (1) (Charles Sarault (2), Frederik Andersen (1)) volt. Nem sokkal később kiegészült a csapat és 5-3 ellen folytatódott tovább a mérkőzés. A létszámfölényt sikerült is kihasználni, három alkalommal is. Először az idén első mérkőzését játszó Peter Holland (Chris Wagner (2), Alex Grant (1) talált be, majd jött a meglepetés. Alex Grant (2) (Charles Sarault (3), Kevin Gagne (2)) meglőtte második gólját. Bő egy percre rá ismét Alex Grant (3) (Charles Sarault (4), Kevin Gagne (3)) volt a gólszerző, ezzel mesterhármast érve el az Admirals bekkje. Ő az Admirals történetének második védője, akinek sikerült elérnie ezt a teljesítményt. A mérkőzés további részében nem esett már gól. Jellemzően ismét többet lőtt az ellenfél kapura, de Andersen a helyén volt és állta a sarat.
A csapat új rekordot állított be házon belül az egy harmad alatt lőtt legtöbb gólokat tekintve.

Frederik Andersen (33/33, 100%)
A mérkőzés legjobbja talán nem véletlenül a 4 pontig jutó Alex Grant lett.

Ma este jön is a találkozó visszavágója.

RW: Noesen, Staubitz,

Ismét egy kiegyenlített első harmad. Rengetek volt a lövés a kapukra. Stortini ismét egy bunyóval dobta fel a hangulatot a gól nélküli harmadban. A második harmadban csakúgy, mint az első találkozónkon, megint mi szereztük meg a vezetést. Ezúttal emberhátrányban találtunk be. A gólt Max Friberg (1) (Chris Wagner (1)) lőtte. Nem tartott azonban sokáig az öröm, hiszen a hazaiak is lőttek egy emberhátrányos gólt, amivel már 1-1 állt az eredményjelzőn. A találatot Wetmore szerezte. Ryan Strome kiállítása viszont még mindig élt, amit sikeresen ki is használtunk még 2 másodperccel a kiállítása vége előtt. A gólt Rickard Rakell (2) Zack Stortini (1)) lőtte. Egy gólos előnyünk azonban nem tartott sokáig. Sőt, a második harmadban már meg is fordította az állást Pedan és Diamond (PP) találataival az akkor már kisebb fölényben lévő hazai gárda. Nem mondhatni, hogy nekiugrottunk az ellenfélnek a záró harmadban, de ez betudható talán a back-to-back mérkőzésnek. A harmad közepe fele viszont így is sikerült az egyenlítés Devante Smith-Pelly (1) (Joseph Cramarossa (1)) által. Az eredményt sikerült tartani a továbbiakban is, így második mérkőzésünkön is hosszabbítás következett. A plusz pontot azonban ismét csak szétlövéssel kaparintotta meg az egyik csapat, jelen esetben a hazaiak. Nálunk egyedül Rickard Rakell tudta értékesíteni a maga rávezetését, míg a másik oldalon Strome, majd végül Persson is betalált és ezzel tartották otthon a 2 pontot.

John Gibson (39/36, 0,923%)
A mérkőzés legjobbja Ryan Strome lett.

Következő találkozónkat már hazai pályán fogjuk játszani a Binghamton ellen.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2013.10.12. 20:45  l  #9
    Idén jó lenne, ha a kicsikkel is többet foglalkoznánk, így amint tudok, írok majd róluk valamit.

GAME 1
2013. október 5.
(0-0-0-0)
Hartford Wolf Pack 2-3 (SO) Norfolk Admirals
XL Center
Nézőszám: 6347

Az első harmad csendesen lezajlott, nem esett alatta gól. Volt viszont pár bunyó, számszerűen kettő. Mind a két alkalommal Zack Stortini volt a résztvevője a mi részünkről. A második harmadban aztán hamar megszereztük a vezetést. Steven Whitney (1) kicsivel több, mint egy perccel a kezdés után talált be. A vezetést megszereztük, azonban a Hartford jobban nyomott, ez a kapuralövésekben is meglátszódott. Hiába viszont a kisebb fölény, gólt nem szereztek a hazaiak ebben a harmadban. Sőt, a harmad végén sorra jöttek a kiállítások, így a harmadik harmad elején egy 5-3 elleni emberelőnyt használtunk ki. A gól szerzője Rickard Rakell (1) (Charles Sarault (1), Kevin Gagne (1)) volt. A két gólos előny birtokában folytatódott tehát a találkozó, ahol még mindig a Hartford volt az aktívabb. Ennek meg is lett az eredménye, Kristo góljával visszajöttek a mérkőzésbe a hazaiak. A csattanó akkor jött, amikor annak jönnie kell. 1 másodperccel a vége előtt Powe góljával egalizáltak a hazaiak. Jöhetett tehát a hosszabbítás, ahol nem sikerült egyik csapatnak sem megszerezni a győzelmet. Következtek a rávezetések, ahol az ellenfél fölé tudtunk kerekedni. Rickard Rakell és Devante Smith-Pelly is betalált az oldalunkon, így 2-1 arányban lehoztuk a szétlövéseket és elvittük a plusz pontot.

Frederik Andersen (37/35, 0,946%)
A mérkőzés legjobbjának Devante Smith-Pellyt választották.

A következő találkozót rögtön másnap játszottuk a Bridgeport ellen.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2012.06.09. 15:04  l  #8

1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2012.05.24. 8:24  l  #7
Ez ám a szakáll!

------------
  "To you from failing hands we throw the torch. Be yours to hold it high." (John McCrae: In Flanders Fields - 1915)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2012.05.23. 21:11  l  #6
erről itt meg is feledkeztem. mondjuk a tampa golfszezonja mellett felesleges is külön topic a kicsiknek

de ha már itt vagyok, várjuk vegyük jegyzőkönyvbe a gigamega rekord 28 meccses winning streaket a regular végén, illetve a tegnap esti söprést a konf döntőben

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2008.02.18. 18:49  l  #5